Hulpkoppelingscilinder 240Z

€ 58,60

Datsun Roadster

€ 58,60

Hulpkoppelingscilinder 3/4, aftermarket.
Let op: Er is verschil in lengte, de vroege 240Z modellen gebruiken een langere koppelingscilinder aan de versnellingsbak. (NIET MEER LEVERBAAR).
Meet uw hulpkoppelingscilinder van achterkant huis tot aan het rubber en geef aan welke u nodig heeft. Of het exacte bouwjaar met maand v/d auto:

- Datsun 240Z tot 6/'72 gebruiken de lange (+/- 70,7mm). Dit langere huis is niet meer leverbaar, oplossing is een hulpkoppelingscilinder met verstelbare stang (en moer!), deze kan op alle modellen worden toegepast, U moet hiervoor een vork gebruiken met een gat erin, ofwel een gaatje boren* in de vork zodat de pen door de bolling kan ter afstelling.
- Datsun 240Z vanaf 7/'72 en 260Z/280Z gebruiken de korte (+/- 63,2mm), ook deze kunnen met de verstelbare stang (en moer!) worden gemonteerd om speling weg te nemen, ook hier moet men een gaatje boren* in de vork zodat de pen door de bolling kan ter afstelling.

*) Zodra men een gat heeft geboord kan men niet meer terug naar een niet verstelbare (vaste pen) hulpkoppelingscilinder(!)
ALS JE DIT NIET BEGRIJPT LAAT DIT DAN DOOR JE MONTEUR INSTALLEREN.

Afspraak maken?

Bereikbaar ma t/m vr tussen 9:00-12:30 / 13:00-16:00